Fotky

Polem nepolem

11. září 2016 v 19:40 | Lauralex
Mnozí z vás ví, jak ráda se vrhám do polí. A když říkám vrhám, tak myslím vrhám. I za cenu toho, že na mě leze všemožná havěť a já většinu času spíš řvu a utíkám, než fotím. Ale našla jsem v poli vyšlapanou cestičku, kam jsem zaběhla a nic po mně nelezlo. Bez pole a západů slunce na poli pro mě není léto. A jak jimi léto vítám, tak se s ním i loučím. A i když jsou letní, stejně z nich na mě sálá trochu podzim.

Kvetou máky v poli

29. července 2016 v 16:00 | Lauralex
...a mě srdce bolí.

Jak se tak šourám alejemi

16. ledna 2016 v 0:30 | Lauralex
Ačkoliv skoro spím (jestli se zítra - teda vlastně dneska probudím dřív jak v jedenáct, budu na ránu) a nevidím na to, co píšu, poslouchám písničku, kterou jsem doposud nesnášela, a do toho si tu popisuju obrázky v angličtině a překládám vše, co najdu, ještě dodělám tento článek. Mám tu pár fotek, které bych vám ráda ukázala (pokud mne sledujete na instagramu už jste většinu viděli). Všimla jsem si, že je máte rádi a já mám velkou radost, že se vám líbí. Mně totiž taky.

Je to místo, kde si nejlépe vyčistím hlavu a kde mi všechno ostatní přijde nepodstatné a banální. Čerpám tam sílu a motivaci a uklidňuji se tam, když mám deprese a úzkosti. Jsem tam vlastně jako doma. Doporučuju vám, všechno vypněte, všeho zanechte a vyjděte do lesa, fakt to pomáhá.

VÁNOCE

1. ledna 2016 v 21:00 | Lauralex
Leč už máme po Vánocích, chtěla bych udělat jakési jejich shrnutí, ty nejkrásnější a nejzajímavější momenty. A pojmenovala jsem to jednoduše: Vánoce. Proč jsem to neudělala dřív? Jednak jsem neměla moc možnost a pak jsem uplynulých čtrnáct dní byla tak spokojená a šťastná, že se mi nechtělo sedět u blogu a internetu, snažila jsem si ten čas co nejvíce užít. A jelikož mám od rána deprese (jak na Nový rok, tak po celý rok), nějak se všechno najednou sesypalo, aspoň si trochu zlepším náladu.

Protože Vánoce jsou láska v akci. Pokaždé, když milujeme, pokaždé, když dáváme, tak jsou Vánoce.
Za nadměrné množství vánočního stromečku neručím!


Podzimní moment(k)y

22. listopadu 2015 v 18:00 | Lauralex
Podzim už máme víceméně u konce. Zima sice oficiálně začíná až za nějaký měsíc, nicméně zimní bunda už je vytažená, pokoj začínám zdobit do vánočního, po domě voní františek a skořice, odškrtávám dny do Vánoc a jako tapetu mého mobilu mám stromeček. A tak jsem se s vámi přišla podělit o ty nejhezčí momenty letošního podzimu, který byl opravdu krásný.

Podzime, podzime

13. října 2015 v 21:00 | Lauralex
Jako listů šepotání
pode skálou při ozvěně,
znělo kolem bez přestání.

I nebe, jenž je růžojasné

1. září 2015 v 21:20 | Lauralex
Tam na horách po nebi hoří,
růžovým zlatem čela broubí.

Až v dálce v bledé jasno splyne

27. srpna 2015 v 20:30 | Lauralex
Tyhle večery mi ale stejně budou chybět.

Polem nepolem

9. srpna 2015 v 17:00 | Lauralex
Na létě mám ráda akorát večery strávené v přírodě u nás na chatě. Přesněji řečeno na poli. Nevím, jestli to tak někdo máte, ale já miluju pole, strašně ráda do nich lezu (i když tam dlouho nevydržím s mojí entomofóbií, ale pro dobrou fotku cokoliv, že), kochám se, rozjímám, přemýšlím, někdy brečím a přijdu si tak... volně. A když do toho zapadá slunce.. Vezmu kolo a ujedu daleko. Od všeho. Asi je to divné, já upřímně taky nevím, proč to tak mám, ale každé léto tam trávím všechny volné večery. Než mi ho posekají.

Je to věčnost, je to okamžik

5. srpna 2015 v 20:25 | Lauralex
Na lepší zítra,
na lepší okolní svět.

 
 

Reklama